ЖК "Щасливий 1"

“Щасливий”

Крок за кроком до Вашої мрії

ЖК "Щасливий" - це масштабний житловий комплекс, в якому ми втілили всі мрії в реальність: починаючи від квартири, закінчуючи прибудинковою територією.

Щодня у Відділі продажів, який розташований безпосередньо біля будівельної ділянки, ми зустрічали десятки людей і намагалися підібрати квартиру згідно їх вимог і побажань. На наших очах будувався не просто новий мікрорайон, на наших очах будувалися сім'ї!

Щ1
Старт будівництва

Старт будівництва

  • Лютий 2016 року

Історія "Щасливого" почалася в лютому 2016 року. Протягом п'яти років над проектом працювали професіонали різних спеціальностей. За цей час нам вдалося втілити в життя один з наймасштабніших проектів в місті Дніпро - ЖК "Щасливий"! Спільними зусиллями побудований новий мікрорайон, в якому в цілому 16 секцій, 144 поверхи і 1584 квартири!

Лютий 2016 року
Грудень 2016 року
Введення в експлуатацію перших секцій

Введення в експлуатацію перших секцій

  • Грудень 2016 року

Здача перших 2 секцій відбулася в грудні 2016 року. 2 секції були побудовані менше, ніж за рік, а саме за 11 місяців! Тільки уявіть, яка злагоджена і старанна робота велася протягом цього часу. Це приголомшливий термін для житлового будинку, який будувався за технологією цегляної кладки і був утеплений, були встановлені лічильники на газ, воду і електрику, в кожній квартирі встановлений двоконтурний газовий котел. Напевно, це був найкращий подарунок перед Новим роком майбутнім мешканцям ЖК "Щасливий"!

Всі секції побудовані

Всі секції побудовані

  • Червень 2021 року

За 5 років наша команда виконала величезну роботу зі створення міцного фундаменту для зростання і розвитку в майбутньому. За цей час було побудовано 16 секцій! На сьогоднішній день 13 секцій вже повністю побудовані і ключі від квартир передані законним власникам. Багато з них живуть в нових затишних квартирах з 2017 року! 14-16 секції вже побудовані і в найближчому часі будуть введені в експлуатацію.

Червень 2021 року
4 квартал 2021 року
Весь комплекс зданий в експлуатацію

Весь комплекс зданий в експлуатацію

  • 4 квартал 2021 року

На будівельному майданчику активно ведеться благоустрій прибудинкової території, установка дитячих майданчиків і лавочок, укладання тротуарної плитки в пішохідних зонах, озеленення прибудинкової території. До кінця року всі секції в ЖК "Щасливий" будуть повністю готові і здані в експлуатацію!

0
СЕКЦІЙ
0
НОВИХ КВАРТИР
0 %
ЩАСЛИВИХ МЕШКАНЦІВ

ТериторіяВашого комфорту

ЖК "Щасливий" - це житловий комплекс комфорт-класу, в якому було продумано все для щасливого життя мешканців:

  • Зручне місце розташування дозволяє дістатися в будь-який район міста.
  • Висотність комплексу дає можливість насолоджуватися прекрасним видом з панорамних лоджій.
  • При будівництві були враховані всі побажання жителів і встановлені дитячі ігрові, спортивні та тренажерні майданчики, обладнані зони відпочинку.
  • Вся територія ЖК закрита і по периметру під охороною. На території функціонує кафе, продуктовий магазин, кав'ярня, відділення нової пошти №92.

Заявка на консультацію

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!