Щасливий
у Дніпрі

вранці, вдень і вночі

Основні характеристики

нашого комплексу

Для тих, хто обирає якість, безпеку, свободу і комфорт!

Лікарня

ЖК "Щасливий у Дніпрі" подбав про своїх майбутніх мешканців, тому на території комплексу буде збудовано нову багатоповерхову широкопрофільну лікарню. Внутрішнє оздоблення реалізують відповідно до медико-технологічних завданнь і функціонального призначення приміщень.

Паркова зона

37.5% всієї території комплексу займає паркова зона. Тут будуть прокладені пішохідні та велосипедні доріжки, облаштовано дитячі та спортивні майданчики, футбольне поле, а також лаунж-зони з продуманим ландшафтним дизайном.

Паркувальні місця

Проектом передбачено понад 1100 варіантів, де залишити свій автомобіль: 2 підземних паркінгу, 2 паркувальних майданчики, гаражні бокси та гостьовий паркінг. Таку кількість місць продумано з метою полегшити життя нашим майбутнім жителям і гостям нашого комплексу.

Керуюча компанія

Вся територія комплексу буде обслуговуватися власною керуючою компанією, яка забезпечить комфортне і безпечне проживання, включаючи обслуговування будинків і прибудинкових територій (в тому числі спроектований ландшафтний дизайн), контроль систем електро-, газо-, та водопостачання.

Більше 5 років ми допомагаємо знайти свій новий будинок
free-plans
free-plans

Вільні планування

від 40,7м2 до 73,1м2

Вільне планування - це чудова можливість не купувати квартиру з певною кількістю і типологією кімнат, а самостійно вирішити які саме зони з'являться на цій площі, визначити їх метраж і конфігурацію.

Для кожної квартири ми розробили індивідуальний проект розміщення перегородок і меблів з детальною візуалізацією інтер'єру кожного приміщення. Від хай-тека до авангарду, - Ви точно знайдете свій стиль.

build-temps

Темпи будівництва

Щотижневі фотозвіти з будівельного майданчика і суворе дотримання термінів будівництва, - головні переваги нашого комплексу.

Секція 1
2 квартал 2022 року
Секція 2
3 квартал 2022 року
Секція 3
4 квартал 2022 року
Секція 4
1 квартал 2023 року
Секція 5-24
В проекті

Заявка на консультацію

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!