Дизайн-проекти

1А 43,8м2

Хай-Тек

Сьогодні Хай-Тек є одним з найсучасніших і популярних стилів у дизайні інтер'єру. У нашій квартирі колірна схема проста і лаконічна. Переважає білий, темно-сірий кольори. Зроблено акцент на такий матеріал, як дерево, яке підкреслює природну атмосферу, робить приміщення свіжим і більш вільним. Дане поєднання кольорів і текстур сприймається як єдиний простір, підвищуючи відчуття спокою свіжості і затишку.

1Б 44,6 М2

Мінімалізм

Ми любимо стиль мінімалізм за те, що це не "мало", це "досить". У нашій квартирі меблі займають найменшу частину простору. У мінімалізмі головна особливість - геометричність форм, прості натуральні матеріали і функціональність. Для створення гармонійного інтер'єру ми використали всього 2-3 основні кольори. Одна з головних особливостей - відмова від зайвого декору в приміщенні.

1Г 48,4 м2

Фьюжн

Фьюжн - один з найцікавіших і позитивних стилів в дизайні інтер'єру. Він втілює в собі елементи етнічних мотивів в оформленні житлового простору разом з класичними та універсальними предметами. Фьюжн непередбачуваний! Форми, колір і меблі, можуть бути абсолютно різні, головна умова - вони повинні бути гармонійними в одному просторі. У нашій квартирі є все: велика палітра кольорів, цікавий декор і орнаменти. Об'єднані різні матеріали і фактури: пластик і камінь, дерево і метал. Фьюжн любить багатогранність.

1Д 43,1 м2

Конструктивізм

Конструктивізм - це раціональність і практичність, відсутність зайвих деталей і непотрібних речей в поєднанні з чіткими геометричними формами. У нашій квартирі кожна зона має чіткі геометричні вставки. У ванній кімнаті стіна прикрашена мозаїкою. У спальні стіна зі скляними вставками. Надлишок аксесуарів не характерний для конструктивізму. Функція кожного предмета проста: якщо це предмет декору, то тільки той, що стане в нагоді. Щоб зробити зовнішність інтер'єру м'якшою, додаємо м'який текстиль.

1М 40,7 м2

Авангард

Цей стиль завжди насичений яскравими кольорами і цікавими формами. Широко використовується контраст стін, стелі та підлоги і предметів дизайнерських меблів. У нашій квартирі є всі характерні риси авангарду: яскраві акцентовані кольори, присутність оригінальних сучасних меблів. Квітами і розташуванням відокремлюють центральні елементи інтер'єру в кожній із зон, наприклад, шафа в коридорі, крісло на балконі, ліжко в спальні. Завдяки таким акцентам планування квартира не виглядає надмірною або неупорядкованою.

Заявка на консультацію

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!